SeNTeZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BuNCa ZaMaN iÇiNDe TeZiMiZi aNTiTeZiMiZi YaPTıK aRTıK SeNTeZ'i oLuSTuRMa ZaMaNı GeLDi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nickler

2 posters
YazarMesaj
SaEnLiAlY
Modarator
Modarator
SaEnLiAlY

Nickler Empty
MesajKonu: Nickler   Nickler Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:34 pm

DAHA GöRMEDiğiM KAç YüZüN, KAç RENGiN VAR BE HAYATTT !!!

Çok zor, inanmak yetmiyor, Lafla peynir gemileri yürümüyor

Bak ! Büyüdüm Hiç HeSapta Yokken..Büyümek Canımı Yaktı .. GüzeL Sanarken

yoksn yokluunda öLüorum biLki sni çk sefiorm bu kez "kşké" yok ... susuyorum!

ÇoK YoRgUnUm..EğIlIpTe tOpLaYaMıYoRuM YeRdEn kAlBiMiN KıRıNtIlArInI..

éskidéN ALi Ata ßakaRdı $imdi kaRıYa Kıza.I$ık $üt İçérdi $imdi Vodka RédßuLL.İpék İpi TutaRdı $imdi S2 ...

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum Gißi

haYat ßéNdén aLdIkLarInI néRéné SokucaksIn..?!

Né Icérséniz Icin, Né Yaparsanız Yapın. ßénim Kafama ULa$amassınıs..!

Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Gizliyim; Bu Yüzden Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Verin

Sen yoksun...Boşuna yağıyor yağmur...Birlikte ıslanmayacağız ki...Özlemlerde ayrılıklarda boşuna öyle uzaklardayız...Birlikte ağlayamayacağız ki...
SaEnLiAlY
Modarator
Modarator
SaEnLiAlY

Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Nickler   Nickler Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:35 pm

Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ..!

sen iki yüzLüsün … hangii tarafiina tüküreyim?!!

TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^

YanLızLıık henüz 1bebeK qünden qüne büyüyecek !

ŞüpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR..!

İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun. ßénim Satacak MaLım Yok Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun..!

Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!..

Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!

DüqünLrde yanına qeLip seni dürterk "sıra sana qeLdi" diyen yaşLıLrdn sıkıLdıySn sende aynıSnı cenazeLrde onLara yapPsikoLojim Bosuk Yayında Emei Geçen Her Kesn ***

Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!

aRamısa qiRene 1 teqmeee.. xD

SaNa kaR$ı Nötr =)

Tık..! Tık..! Kim o ?..! (-ßen A$k..!-)ßi Si*Tir qiT yha.. !

' VodafoNe ne demi$??.. anı ya$a..! =)

.. ruHunuzZa veRneL dayaSam yumuşaRmı x|

Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım..! xD

' </3...Tércümanı yOk séssisLiqimin..!

- Ey salak qençLik. ßu kutsaL vatan msn'den-eMaiL'den atıLan mesajLarLa kurtuLmaz. ÖküzLüqün Lüzumu yok ... ^^ xD

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*

*eLinde kaLa kaLa bir ø hayat kaLIr; ya$asan neye yarar? öLsen kime zarar?

papa öldü Hristiyan OLdunuz.. Hrant Öldü Ermeni Oldunuz..Dua edelimde BÜLENT ERSOY ÖLMESİN

Ba$ka koLLarda sabah demLenmeLerin rahat mı ? Bir anLıkda oLsa geLmiyor mu akLına güLü$Lerim

HayaT HoŞTur, AşkLar ßoşTur... SewmE ßoşVeR, PeŞinDe KoşTuR

bitmez dediğin sewda buraya kadarmış. meğer mewsim yaz değil yalancı baharmış...
SaEnLiAlY
Modarator
Modarator
SaEnLiAlY

Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Nickler   Nickler Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:35 pm

Sevgi sadakati, cesaret itimadı ihanet intikamı getirir.
Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm sana KIRÇIÇEGIM.

Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, kalp atışların hızlanıyorsa; sakın korkma! unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..!

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sıgmayacak kadar büyük bir sevgimiz oldugunu sakın unutma !

Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...

Damdan duser gibi hayatima girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar asik ettin

Hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup uçasim gelir,bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kus olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim...

Yeşile inat,ağaç hala yesermekte,geceye inat gün hala ağarmakta,ölüme inay insanlar hala yasamakta,ben ise sana inat hala sevmekteyım...inat bu ya her zaman seveceğim...

Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana, uzakta olduğun için tutuldum sana, hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana, imkanız olduğun için aşığım sana

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir

Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN...

Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum
SaEnLiAlY
Modarator
Modarator
SaEnLiAlY

Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Nickler   Nickler Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:36 pm

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun,Seni, ya orada bırakacaklar,Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım...

akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan.

MiLLeT ÖpüsMeyi aSq Sanıo ßiz SevDiqimiZin Gözüne BaqmaYa KıyamazKen..!
EncHanTResS
Admin
Admin
EncHanTResS

Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Nickler   Nickler Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:43 am

super bunlardan arada kullanırım Very Happy
http://sentez.yetkinforum.com
SaEnLiAlY
Modarator
Modarator
SaEnLiAlY

Nickler Empty
MesajKonu: Geri: Nickler   Nickler Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:35 pm

Hayat ya$ıcaam şeyleri sana kıyak geçiorm yaz,çiz,oyna..

bİr anLIk mutLuLuğum sİzİ çok mu üzdü?

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum !

Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası